(۰۲۱) ۲۲۰۸۴۰۳۶ - ۲۶۷۶۰۷۲۳
  info [at] psy.co.ir

درباره ما

 

دستیابی به آرمانهای بزرگ علمی در همه زمینه ها از دیرباز با بشر همراه بوده است. رسیدن به تکنولوژی بهینه ساخت و تولید یکی از این آمال است که در علم عمران و در تمامی پروژه های کوچک و بزرگ جایگاه ویژه ای در ذهن خلاق مهندسین فعال داشته و همواره خواهد داشت.

در این راستا ورود علم ژئوسنتتیک با معرفی مصالح ژئوسنتتیک یکی از بزرگترین تحولاتی بوده است که همه زمینه های فعالیتهای عمرانی را به نوعی تحت الاشعاع خود قرار داده و با ورود به این عرصه مباحث اقتصادی، کیفی و سرعت عمل اجرایی با تحولی خارق العاده مواجه گردیده است.

شرکت پردیس سازان یکتا نیز از پیشگامان بهره گیری از این علم ضمن تأسیس در سال 1379 می باشد و در این بخش نه تنها به استفاده از تکنیک های روز این علم در دنیا اکتفا نکرده است بلکه در مواردی با استفاده از مهندس معکوس و تولید گروهی از زهکش ها گام به عرصه خودکفایی و حمایت از پیام والای مقام معظم رهبری نهاده است.

از فعالیتهای چشم گیر این شرکت طراحی، تهیه، تولید و اجرای مصالح ژئوسنتتیک بوده که ضمن ارائه خدمات بازرگانی، پیمانکاری و مشاوره با گزینش جوانان تحصیلکرده به پرورش این سازندگان آینده میهن نیز توجه خاصی داشته است.

در بخش دیگری از فعالیتها با توجه به اهمیت موضوع بتن به تحولی در این علم پرداخته و با تولید مواد مضاعف و ارائه مجریان متعهد و مجرب خود نیز بانی طراحی و اجرای بتن های خاص اعم از بتن های خود تراکم، بتن های با مقاومت فوق العاده، بتن های اکسپوز و بتن های نفوذناپذیر و آب بند گردیده است. موضوع بتن نه تنها در دوام سازه ها بسیار حائز اهمیت است بلکه با بهینه سازی طرح های تولید بتن می توان نقش بسزائی در ممانعت از اسراف مصالح جهت نیل به هدفهای ویژه  ایفا نمود.

چشم انداز این مجموعه دستیابی به تولیدات گسترده و با کیفیت مطلوب و مورد تقاضای بازار جهانی و حفظ سرمایه های ملی با بهره گیری از دانش مهندسی دقیق می باشد و مسئولیت اصلی این مجموعه پرورش جوانان مستعد ایران عزیز و ارائه خدمات مهندسی و تولید مصالح نوین و قابل رقابت جهت عرضه به کشورهای بزرگ و صنعتی حاضر در اقصی نقاط دنیا است.

با آرزوی سربلندی ایران عزیزمان

 

مجوزها و استانداردها