(۰۲۱) ۲۲۰۸۴۰۳۶ - ۲۶۷۶۰۷۲۳
  info [at] psy.co.ir

ساخت و اجرای بتن های نفوذ ناپذیر و آب بند

۳۹۲۴

ساخت و اجرای بتن های نفوذ ناپذیر و آب بند

ساخت و اجرای بتن های نفوذ ناپذیر و آب بند و خاص از قبیل SCC، اکسپوز و مقاوم


با توجه به لزوم اجرای آب بندی سازه در پروژه‌های صنعتی و ساختمانی و مزیت‌های نسبی تکنولوژی انحصاری این شرکت در اجرای بتن آب بند، بادوام و نفوذناپذیر نسبت به روش‌های مرسوم رایج همچون کوتینگ های عایق (پوشش‌های رطوبتی)، غشاهای عایق (ژئوسنتتیک ها)، ضدآب کردن سطحی و ساخت بتن دافع آب (واترپروف های رایج) دارد و همچنین الزام کلیه سازه‌های ساختمانی و صنعتی با اهمیت ویژه یا در شرایط خاص، این شرکت آمادگی دارد توانایی‌ها و تکنولوژی انحصاری خود را در اختیار چنین پروژه‌هایی که نیاز به آب بندی، حفاظت شیمیایی، دوام، پایداری و عمر بهره‌برداری بالا دارند قرار دهد. سیستمهای نفوذگر آخرین دستاورد صنعت ساحتمان جهت آب بندی و محافظت بتن می‌باشد.

بتن با توجه به ماهیت طبیعی آن متخلخل است و حفره‌ها و ترک‌ها و مویرگ‌های موجود در آن اجازه می‌دهند تا آب‌ها و آلودگی‌ها از طریق جذب مویرگی تحت فشار هیدوراستاتیکی بالا به درون آن نفوذ کنند. این نفوذپذیری در بتن آن را در معرض تخریب و مرگ زودرس قرار می‌دهد.

نتیجتاً نیاز به یک گزینه آب بند پایدار و کارآمد و بادوام که تحت تأثیر تغییرات شرایط محیط پیرامون (تغییر شرایط جغرافیایی کنونی خاک، جو و ساخت‌وساز های جدید و ...) قرار نگیرد و مادام‌العمر از ساختمان حفاظت کند امری بدیهی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت هیدروپی مراجعه نمایید.


مجوزها و استانداردها